Avapoolaja pidasid eestlannad väga kenasti vastu ning vaheajale mindi 0:0 viigiseisul. Pealelöögil olid esimeses mängupooles küll külaliste kasuks 13:2.

Seis püsis tasakaalus 57. minutini, mil Ilaria Mauro skoori avas. Järgneva 20 minutiga lõi Itaalia veel neli väravat ja suurendas eduseisu kiiresti viieväravaliseks. Lõppsõna kuulus siiski meile, kui Katrin Loo 88. minutil Eesti auvärava lõi.

FIFA edetabelis asub Itaalia naiskond 12. real, Eesti on 74. Lisaks kuuluvad Eesti valikgruppi veel Hispaania, Makedoonia, Tšehhi ja Rumeenia.

MM-valikturniiride seitsmest alagrupist pääsevad otse finaalturniirile võitjad, lisaks jätkvavad neli paremat teise koha naiskonda play-off'is. Finaalturniir toimub 2015. aastal Kanadas.

Naiste MM-valikmäng 20. septembril A. Le Coq Arenal
kell 18:00 EESTI - ITAALIA 1:5 (0:0)

Väravad: 88. Katrin Loo - 57. Ilaria Mauro, 68., 72. Melania Gabbiadini, 70. Martina Rosucci, 77. Barbara Bonansea
Hoiatused: -

Eesti: 1-Getter Laar, 2-Riin Emajõe, 4-Pille Raadik, 7-Katrin Loo, 8-Kaire Palmaru (73. 6-Tiina Trutsi), 9-Signy Aarna, 14-Miina Kallas (73. 5-Daniela Mona Lambin), 15-Inna Zlidnis, 16-Grete-Lilijane Küppas, 17-Eneli Vals (81. 11-Merily Toom), 18-Kethy Õunpuu.

Itaalia: 1-Chiara Marchitelli, 2-Raffaella Manieri, 3-Roberta D'adda, 4-Alessia Tuttino, 6-Federica Di Criscio, 7-Daniela Stracchi, 8-Melania Gabbiadini, 9-Ilaria Mauro (69. 16-Paola Brumana), 10-Sandy Iannella (76. 18-Barbara Bonansea), 11-Elisa Camporese, 15-Martina Rosucci (76. 17-Lisa Alborghetti).