Tammeka otsustas mängu ära juba esimese 25 minutiga. Tauno Tekko viis penaltist tartlased 6. minutil juhtima. Kaks väravat lisas veel Tristan Koskor, kes oli täpne 21. ja 25. minutil.

Kuressaare auvärava eest hoolitses Karmo Paju, kes realiseeris 73. minutil penalti.

Teises tänases kohtumises läksid omavahel vastamisi Narva Trans ja Viljandi Tulevik. Trans alistas kodustaadionil Tuleviku kindlalt 4:1. Narva eest olid täpsed Dmitrii Barkov, Eduard Golovljov, Viktor Plotnikov ja Artjom Škinjov. Viljandi eest skooris Kristjan Kask.

Liigatabelis jääb Tammeka kolme punktiga maha Transist. Narva on 38 punktiga neljas ja Tammeka 35 punktiga viies. Kuressaarel ja Viljandi Tulevikul on võrdselt 14 punkti. Parema väravavahega asub 8. kohal Kuressaare.