Tallinnasse on oodata üle 1000 Bosnia jalgpallifänni


Bosnia ja Hertsegoviina fännid
Bosnia ja Hertsegoviina fännidAFP

Teisipäeval A. Le Coq Arenal toimuvale Eesti - Bosnia ja Hertsegoviina jalgpalli MM-valikmängule tellis külaliste alaliit oma poolehoidjatele 1200 piletit.

Traditsiooniliselt paigutatakse külaliskoondise poolehoidjad A. Le Coq Arena põhjatribüünile.

„Juhime tähelepanu, et külalisfännid peavad soetama piletid Bosnia alaliidu kaudu. Turvatöötajatel on õigus välisfänne mitte lubada Eesti poolehoidjate sektorisse ja tühistada taoliste piletite kehtivus,“ lausus Eesti Jalgpalli Liidu peadirektor Tõnu Sirel.

Jalgpalliliit tuletab meelde, et mõistlik on osta pilet eelmüügist, sest nii säästab enda ja teiste aega. Staadionile tasub varakult kohale tulla - nii väldib järjekordi ja saab osa mängueelsest melust. Riietuse valimisel tuleb arvestada ilmaoludega. Staadionile ei saa kaasa võtta oma sööki ja jooki.

Autoga saabujatel tuleb varuda aega ja arvestada, et staadioni läheduses on parkimine ainult erilubadega. Liikumiseks tuleks võimalusel kasutada ühistransporti või tulla staadionile jala.

Pärast mängu lõppu kell 23.50 väljub Balti jaamast Elroni Tallinn-Keila erirong, väljumine Lilleküla peatusest kell 23.53.

MM-valiksarja Euroopa tsooni H-alagrupis on enne viimaseid voore veel mitmed kohad lahtised: 22 punkti kogunud Belgia on taganud esikoha, Bosnia ja Hertsegoviinal on 14, Kreekal 13, Küprosel 10, Eestil 8 ja Gibraltaril 0 punkti.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare