Seni olid eestlased alistanud Läti ja Tadžikistani vastavalt 2:1 ja 4:1, Venemaa oli mõlemast vastasest üle 2:1. See tähendas, et Martin Reimi juhendatavatel piisanuks finaalipääsuks ka viigist.

Paraku said need lootused varajase hoobi, kui väljakuperemehed juba 3. minutil juhtima läksid. 37. minutil enda eduseisu juba duubeldati. Eesti lõi oma auvärava 82. minutil, kui kena kombinatsiooni realiseeris väravavahiga silmitsi olles ära Nõmme Kalju ründaja Andre Järva. Paraku enamaks eestlastel jõudu ei jagunud.

Laupäevases finaalis kohtuvad venelased nüüd A-alagrupi võitjaga Moldovaga. Eesti läheb pronksimängus vastamis Kõrgõzstaniga.

Eesti algkoosseis: 1-Richard Aland, 5-Hindrek Ojamaa, 6-Märten Kuusk, 22-Madis Vihmann (87. 4-Vladimir Avilov), 15-Kevin Aloe, 7-Pavel Marin (73. 21-Mark Oliver Roosnupp), 8-Mihkel Ainsalu (73. 18-Rasmus Peetson), 19-Jan Kokla (73. 13-German Šlein), 16-Vlasiy Sinyavskiy (65. 11-Joseph Saliste), 10-Kevin Kauber (65. 17-Martin Miller), 9-Robert Kirss (65. 20-Andre Järva).
Varus: 12-Magnus Karofeld, 2-Andre Paju, 3-Gerdo Juhkam, 4-Vladimir Avilov, 11-Joseph Saliste, 13-German Šlein, 14-Martin Mägi, 17-Martin Miller, 18-Rasmus Peetson, 20-Andre Järva, 21-Mark Oliver Roosnupp.