0:4 kaotuse järel tänasele mängule vastu tulnud Indrek Zelinski hoolealused omasid esimest head võimalust 15. minutil, kui Vlada Kubassova värava ees Inna Zlidnis terava söödu ebatäpse puutega realiseerimata jättis.

Kontrarünnakust lõi oma värava ära aga Gruusia naiskond, kui skoori tegi Khatia Tchkonia. 22. minutil duubeldas eduseisu kodunaiskonna kapten Gulnara Gabelia. 0:2 kaotusseisu jäädes hakkas Eesti aina enam palli hoidma, kuid paraku takistasid palli teekonda võrku väravaraamid või Gruusia väravavaht Teona Sukhashvili.

59. minutil me lõpuks siiski oma tahtmise saime, kui läbisöödul tõstis palli üle väravavahi tipuründaja Signy Aarna. Viimase pooltunniga sellele kahjuks jätku ei tulnud ja nii jätkavad eestlannad kahe mängu järel nulli punkti peal. MM-eelringi viimane mäng peetakse teisipäeval, kui Eesti aja järgi kell 15:00 võetakse vastu Kasahstan. Sarnaselt senisele kahele kohtumisele on ka antud mäng Delfi TV-s otsepildis nähtav.

Eesti algkoosseis: Getriin Strigin; Elizaveta Rutkovskaja; Pille Raadik, Anete Paulus, Inna Zlidnis; Eneli Vals (86. Liivi Sõrmus); Kristina Bannikova, Vlada Kubassova (73. Merily Toom), Kethy Õunpuu, Lisette Tammik (79. Katrin Loo); Signy Aarna.