90-minutilise heitluse järel seisid Hiiu kunstmurustaadioni käsitablool numbrid 0:0. Seda mitte sellepärast, et tabloo eest vastutavad pallipoisid oleksid unustanud numbreid vahetada, vaid Nõmmel täna õhtul väravaid lihtsalt ei löödud.

Kalju edurivis alustas täna rohkem nõmmelaste U21 koosseisus mänguaega saav Peeter Klein, kes vahetati juba poolajal välja Tarmo Neemelo vastu, kuid sihile ei jõudnud 242 pealvaataja ees temagi.

FC Levadia jäi samal ajal kodus Paide linnameeskonna vastu 15. minutil kaotusseisu, kuid lõi juba 23. minutil majja viigi ja võttis lõpuks suure 7:1 võidu. Kolm väravat kanti Anton Mirantšuki nimele, neist esimene oli mängu viigistanud penalti.

Levadia jätkab Premium liiga tabelis 43 punktiga teisel kohal, Kalju on 41 silmaga kolmas. Juhib 19-st mängust 45 punkti kogunud FC Infonet.

Paide on 25 punktiga seitsmendal ja Pärnu 10 punktiga eelviimasel ehk üheksandal tabelireal.