Trans šokeeris Kaljut avapoolaja keskel, kui kõigest minutilise vahega jõudsid väravani Dmitrii Barkov ja Dmitri Smirnov. Kaljul oli suurepärane võimalus kaotusseisu vähendamiseks 75. minutil, mil Tarmo Neemelo teenis penalti. Transi puurivaht Roman Smiško suutis aga Hidetoshi Wakui penalti tõrjuda.

Tallinna FC Infonet pidas täna esimese mängu värske katte saanud Lasnamäe KJH kunstmurul ning alistas Pärnu Linnameeskonna 2:0. Tartu JK Tammeka võõrustas Tamme staadionil Sillamäe Kalevit ning pidi vastu võtma 0:5 kaotuse.

Nõmme Kaljul on kümne mängu järel 27 punkti, järgnevad Flora 21 (mäng vähem peetud), Sillamäe Kalev 19 ja FC Infonet 18 punktiga. Mängu vähem pidanud Levadia on 16 silmaga viies ja Trans 10 punktiga kuues.

Laupäeval on vooru keskses mängus vastamisi Levadia ja Flora - kohtumine algab Kadrioru staadionil kell 16.30.TABELISEIS