13. juuni 2000 3:3 EM-finaalturniiri mäng Belgias, Charlerois

Sloveenia juhtis 57. minutiks 3:0, kuid lasi teise poolaja keskel 7 minutiga kolm väravat tagasi lüüa! Kusjuures vahetult enne väravatesaju algust jäi Jugoslaavia vähemusse, teise kollase kaardi tõttu saadeti platsilt Siniša Mihajlovic.

28. märts 2001 1:1 MM-valikmäng Sloveenias, Ljubljanas

Sloveenia viigistas neljandal lisaminutil! Kohtumise sangariks tõusis Zlatko Zahovic.

5. september 2001 1:1 MM-valikmäng toonases Jugoslaavias, Belgradis

Sloveenia andis teisel poolajal minimaalse eduseisu käest. Hispaanlasest väljakukohtunik jagas pingetest tulvil kohtumises 10 kollast hoiatuskaarti.

18. august 2004 1:1 Sõpruskohtumine Sloveenias, Ljubljanas

Sloveenia tuli kaotusseisust välja 82. minutil, viigivärava lõi Nastja Ceh.

7. september 2010 1:1 EM-valikmäng Serbias, Belgradis

Serbia viigistas 86. minutil. Portugaallasest väljakukohtunik jagas kohtumises 10 kollast hoiatuskaarti.

------------------------

Kui Sloveenia homme koduväljakul Serbiale ei kaota, siis pääseb Eesti jalgpallikoondis alagrupist edasi play-off ringi. Kohtumine algab Eesti aja järgi kell 21.45. Delfi hoiab oma lugejaid operatiivselt sündmustega kursis.