VAATA PILDIGALERIID SIIT!

Viimaste andmete järgi on staadion välja ikkagi müüdud, kümmekond minutit enne mängu algust on tühjasid kohti veel üksjagu.

Eesti fännida üks värvikamaid kujusid Kojamees ütles Delfile, Eesti lööb brasside puuri täis.

Brasiilia meediast lekkinud kuulujuttude järgi pidavat Brasiilial nn. ässad mängima vaid esimese poolaja. Saab näha.

Uduvihma tuleb ja staadioni ümber on ähvardavalt hallid pilved. Aga fännid teevad põrgulärmi. Nüüd sajab juba korralikult.

Ja meeskonnad sammuvad väljakule ning taevast ehib vikerkaar. Nüüd hümnide kord.

Meeskonnad kätlevad ja kohe läheb lahti!

Mängu käik:

1. poolaeg:

Luis Fabiano lööb palli mängu.

Palli valdab põhiliselt Brasiilia, aga ei midagi ohtlikku.

Vassiljev kergest puutest kukub Lucio, kohtunik annab palli aga Eestile.

Brasiilial oli karistuslöök 40-lt meetrilt, aga Andre Santos andis selle ebatäpselt.

Zenjov kukkus Brasiilia karistusalas Luisao kerge surve all, hetk hiljem lendas Puri pealelöök pisut üle brasiillaste värava. Tubli, Eesti.

Ja tuleb ka esimene nurgalöök meile - aga Vassiljev löök jääb madalaks.

Eestile karistuslöök 25-lt meetrilt pärast Zenjovi ja Kingi kiiret rünnakut. Vassiljev kõmmutab meetrijagu üle, kahju.

Brasiilia natuke aktiivsem, aga endiselt ei midagi tõsist Eesti värava all. 21 minutit mängitud. Staadionil on sadakond tühja istet.

Andre Santos saab 21. minutil kollase kaardi. Brassid on kuidagi närvilised. Noh, muru libe ka ...

Vassiljev löök läheb raamidesse, aga Julio Cesarile suht kätte.

Kollane kaart ka Dmitrijevile, kes tegi haigat Kakale endale.

Seejärel väga ohtlik moment Eesti värava all - Andre Santos tsenderdas ja Luisao pealöök läks napilt postist mööda. Brasiillased suruvad päris korralikult nüüd.

Kink triblas keskväljal kolme brasiillase vahel, kuid lõpuks jäi pallist ilma. Sajab jälle.

Brassidel on parem äär aktiivsem, ilusti tulevad üles Lucio ja Maicon.

Dunga on pingilt püti tõusnud ja seletab midagi Maiconile. Kleberson vajab pisut tohterdamist, jäi Klavanile alla.

Kleberson sai päris tõsise käevigastuse ja Elano tuleb sisse.

Fännid möllavad ja laulavad kogu raha eest.

Suurepärane uudis tuleb Šveitsist, kus Eesti U21 koondis alistas väljakuperemehed Kaimar Saagi 31. minuti väravast 1:0.

Enne vaheaja nõelasid brasiillased valusalt ja Luis Fabiano mängiti 11 meetri peal täiesti vabaks ja Pareikol polnud midagi teha.

Hetk hiljem oli Eestil karistuslöök vasakult trahvikasti äärest, ent Vassiljevi üliterva sööt vihises värava eest läbi ja keegi jaole ei jõudnud.

Õnnetult kukkunud Kleberson viidi haiglasse, kahtlustatakse rangluumurdu.

2. poolaeg:

Vassiljev karistuslöök 35-lt meetrilt, kahjuks lendab pommlöök mööda.

Mart Poomi naine Lissel saadab mehele Londonisse SMS-e, kuna seal pidi pilt koledasti hakkima.

Felipe Melo sõidab Purile päris jõhkralt sisse, aga kollast ei anta. Seejärel lükkab Julio Cesar palli Zenjovi pea kohalt minema.

Puri röövib palli Kaka´ jalalt ja brasside kiirrünnak luhtus.

Mõlemas meeskonnas kolm vahetust. Kaka, Maicon ja Robinho ära, Julio Baptista, Daniel Alves, Diego Tardelli sisse.

Eestil platsilt ära Zenjov, Lindpere ja Dmitrijev - Voskoboinikov, Kruglov ja Vunk sisse.

Pareiko tõrjub ilusasti Tardelli pealelöögi karistusala joonelt.

Väravalööja Luis Fabiano võetakse välja ja mängu läks Nilmar.

Brasiilia surub, kombineerib ja hoiab palli.

Nüüd välja Lucio ja Miranda sisse. Kaptenipaela saab Gilberto Silva.

Luisao tõukas Pareikot, lõpuks saavad mõlemad kollase.

Teisel poolajal suht nähtamatu olnud Kink välja, Viikmäe sisse.

Brasiilial paar ohtlikku rünnakut, aga ei midagi tõsist. Nilmar teeb tublit tööd.

Jalga proovis Daniel Alves, pall lendas paar meetrit üle.

Puri algatas ilusa rünnaku, kuid Vassiljev põrutas kõrgelt üle. Fännid on vaiksemaks jäänud.

Eestil paar kiiret rünnakut, Brasiilia on kaitses. Meil nurgalöök - Vassiljevi löögi järel sõitis Piiroja Luisaole selga. Viga.

Dunga ja suht närvis ning õiendab neljanda kohtunikuga. Tal on ilus muru värvi triiksärk seljas.

Felipe Melo tõmbab labaselt jalust Puri ja saab kollase. Hetk hiljem tõuklesid Kruglov ja Luisao ja Eesti koondislane sai punase kaardi?! Arusaamatu. Mäng kisub inetuks.

Hea mängu teinud Puri välja ja Ats Purje sisse.

Vassiljevilt suurepärane eeltöö, kuid Voskoboinikov ei suutnud kastis ära lüüa.

Meie karistusalas sukeldumise eest kollane Nilmarile. Mäng läbi.

Koosseisud:

Eesti: 1-Sergei Pareiko, 17-Enar Jääger, 19-Alo Bärengrub, 4-Raio Piiroja,15-Ragnar Klavan, 7-Sander Puri (89. Ats Purje), 6- Aleksandr Dmitrijev(61. 13-Martin Vunk), 14-Konstantin Vassiljev, 10-Joel Lindpere (61. 5-Dmitri Kruglov),9-Tarmo Kink (72. 18-Kristen Viikmäe), 11-Sergei Zenjov (61. 8-Vladimir Voskoboinikov).

Brasiilia: 1-Julio Cesar, 2-Maicon (60. 13-Daniel Alves), 3-Lucio (68. 15-Miranda),4-Luisao, 5-Felipe Melo, 6-Andre Santos, 7-Kleberson (38. 18-Elano),8-Gilberto Silva, 9-Luis Fabiano (66. 20-Nilmar), 10-Kaka (60. 19-JulioBaptista), 11-Robinho (60. 21-Diego Tardelli).