Viimase kolme aasta valitseja Anži asus Raketa vastu 15. minutil Vladislav Tšurilkini väravast juhtima, kuid algkoosseisu jagu lätlasi värvanud Raketa võitis Vladislavs Djominsi ja Dmitri Židkovi tabamustest 2:1.

Mullu neljanda koha saanud Maccabi võitis 4:2 FC Cade Mainorit. Maccabi eest oli täpne endine Eesti koondislane Andrei Stepanov, kes lõi oma meeskonna teise värava seisuks 2:0.

Ülejäänud kohtumised olid samuti ülitasavägised. Marko Arge kindlustas SK Augur Enematile 5:4 võidu Raitwood EMÜ üle alles viimasel minutil. Rauno Nõmmiko lõi võitjate kasuks kaks väravat.

Ka matš FC Ararat-TTÜ SK ja FC Narva Unitedi vahel läks nugadele. Narva mängis kaotusseisu kübaratriki teinud Renat Osmanovi väravatest 39. minutiks 5:5 viigiks, ent viimane sõna jäi Ararati kübaratrikimehele Andrei Antonovile, kes kindlustas 6:5 võidu viimasel minutil.

Avavoorust on kolm punkti seega Maccabil, Araratil, Auguril ja Raketal, kuna Narva, Raitwood, Anži ja Mainor on nullil.

S-Meistriliiga avavoor:

2.11. SK Augur Enemat - Raitwood EMÜ 5:4 (2:2)
Väravad: 9., 24. Rauno Nõmmiko, 10. Erko Saviauk, 27. Indrek Rist, 40. Marko Arge - 5. Ott Meerits, 19. Aivar Anniste, 22. Kristjan Paapsi, 31. Marko Sonn
Hoiatused: 35. Martin Taska - 29. Kristjan Paapsi, 29. Indrek Koser
Pv: 54

3.11. kell 17:00 FC Ararat TTÜ SK - FC Narva United 6:5 (3:3)
Väravad: 10. Avetis Harutjunjan, 14., 32., 40. Andrei Antonov, 15. Jevgeni Suhih, 29. Pavel Rubel - 8. Rustam Rustamov, 16., 38., 39. Renat Osmanov, 18. Stanislav Bõstrov
Hoiatused: -
Pv: 25

4.11. kell 18:30 FC Cade Mainor - Maccabi 2:4 (0:2)
Väravad: 31. Ruslan Vakulitš, 39. Andrej Voilenko - 8. Oleg Laidinen, 19. Andrei Stepanov, 22. Maksim Konovalov, 38. Ilja Krivošein
Hoiatused: 35. Andrej Voilenko - 15. Ilja Krivošein