Livonia mängis A-alagrupis koos Boitsy (valgevenelased), Žalgirise (leedukad) ja Dniproga (ukrainlased). Nii Livonia, Dnipro kui ka Žalgiris teenisid võrdselt kuus punkti, kuid esikohamängule pääsesid tänu paremale väravate vahele lätlased, kes alistasid seejärel B-alagrupi võitja Polonia (poolakad) finaalis 2:1.

Kolmas koht kuulus Dniprole, kes oli parem B-grupis teise koha saanud Kiilist (eestlased) 3:0.

Viienda koha teenis Neftši (aserid), kes oli kohamängus 2:1 üle Žalgirisest. Kaheksanda kohaga pidi leppima Boitsy, kes jäi mängus seitsmendale kohale 2:3 alla Maccabile (juudid).

Rahvuste karika teine etapp toimub 18. juunil ning otsustav kolmas etapp 3. septembril (kõik Nike Arenal).

Eestimaa rahvuste karikavõistlusi korraldab Eesti Jalgpalli Liit koostöös Eestimaa Rahvuste Ühendusega alates 2007. aastast. Võistluste eesmärgiks on populariseerida jalgpalli, tugevdada Eestis elavate rahvusvähemuste rahvuslikku identiteeti, arendada rahvuste vahelist sõprust ja aidata rahvusi lõimumisel Eesti ühiskonda.