Aland alustas koduplatsil tormiliselt ja juba esimese kümne minuti sees tekitati mitmeid suurepäraseid väravavõimalusi, kirjutab Aland kodulehel. Tasu tuli 14. ja 23. minuti väravatest, mis andsid varakult 2:0 eduseisu, edastab Soccernet.

Alandil oli võimalusi skoori veelgi kasvatada, aga poolajaks vähendas HJK penaltist kaotusseisu minimaalseks ja teine poolaeg kuulus juba pealinnast külla sõitnud naistele. Aland hoidis siiski oma ära ja võttis üliolulise 2:1 võidu, mis nad väravate vahega tabelis liidriks kergitas. Kui peetud on 13 matši, on esinelik kolme punkti sees.

Pille Raadik sai kirja täismängu, Signy Aarna vahetati 90. minutil puhkama. Raadik sai mängu ülevaates kiita teise poolaja hea kaitsetöö eest, Aarnal oli esimesel poolajal ka endal üks hea šanss värava löömiseks.