PEA TÖÖLE: Vaata, mitu punkti oleksid sina saanud jalgpalli mälumängu meistrivõistlustel!

 (2)
PEA TÖÖLE: Vaata, mitu punkti oleksid sina saanud jalgpalli mälumängu meistrivõistlustel!
Mälumängu võitja: võistkond JalkaFoto: Facebook/Eesti Jalgpalli Liit

Eile selgus Tallinna ülikooli konverentsikeskuses kaheksandat korda Eesti meister jalgpalli mälumängus.

Mälumängul tegid kaasa nii Eesti koondislased, jalgpallijuhid, klubide esindajad, fännid, ajakirjanikud, kohtunikud kui ka lihtsalt mälumängu- või vutihuvilised. Kokku osales 41 võistkonda.

Esikoha karikaga lahkusid saalist võistkonna Jalka esindajad Mihkel Uiboleht, Indrek Schwede ja Siim Kera.

Küsimused koostasid Siim Avi, Timo Tarve, Urmas Oljum ja Jaan Pärn. Tee test läbi ja vaata, mitu punkti sina oleksid saanud!

Küsimused ja vastused

Lõplik tabeliseis:

1. JALKA (Indrek Schwede, Siim Kera, Mihkel Uiboleht) 65 p.
2. Ümisejad (Jaan Roos, Sten Klaasen, Hannes Reinvald) 64 p.
3. Vironia (Siim Boikov, Mati Räli, Urmet Paloveer) 62 p.
4. MRG vilistlased (Jaak Sõnajalg, Johannes Vedru, Kristjan Remmelkoor) 61 p.
5. TORU (Kristjan Leppik, Toomas Lokk, Ants Põldoja) 59 p.
6. JK Piraaja (Kaarel Berg, Ilmar Põhjala, Madis Eskusson) 57 p.
7. EJL juhatus (Aivar Pohlak, Tarmo Lehiste, Marek Lemsalu) 54 p.
7. ArchimedesTurnAround (Hillar Bauman, Matthias Kissig, Eero Loonurm) 54 p.
9. Puupallurid (Andres-Andi Sarv, Andro Velberg, Rene Štrik) 53 p.
10. Printsess Odekoloone (Kristjan Lukk, Dannar Leitmaa, Eigo Kaljurand) 51 p.
10. LIIGA 1980 (Raul Puri , Toomas Kalmet, Toivo Kivimets) 51 p.
12. Jürgen18 (Indrek Petersoo, Jürgen Petersoo) 50 p.
13. Viies Sektor duubel (Lauri Juursoo, Marek Ventšikov, Mati Kesaväli) 48 p.
14. Hülgeid täis (Tõnis Nurk, Lauri Vanaselja, Ragnar Luts) 46 p.
15. Uued Tuuled (Kristi Kirsberg, Aet Süvari, Pärt Talimaa) 44 p.
16. AS Roma > Barcelona + Bayern (Päärn Volk, Rein Väin, Priit Kärner) 43 p.
17. Staabi- ja sidepataljon (Erki Lomp, Ivar Lepik, Rasmus Voolaid) 42 p.
18. Sai Gon FC (Mehis Sarrapik, Brandon Paimal, Oskar Pärt Mölder) 41 p.
19. JK Jalgpallihaigla (Madis Hallimäe, Tarmo Linnamägi, Sander Pavlov) 39 p.
20. Legendid (Urmas Kaal, Risto Sarapik, Indrek Raudkivi) 36 p.
20. FC Reaal (Kalle Roos, Jaak Ilomets, Andreas Sepp) 36 p.
22. Jagdtraum (Mario Tromp, Peeter Seppel, Ott Mõtshärg) 35 p.
22. FC Kose (Martin Bukin, Rene Aljas, Pelle Pohlak) 35 p.
22. Nõmme discgolfi klubi Drive In (Rainer Lipand, Kersten Lõppe, Jako Känd) 35 p.
25. Anija United (Roland Aguraiuja, Joonas Kuuskla, Mihkel Kuuse) 34 p.
26. Noorpiilurid Hups, Tups ja Lups (Viljar Voog, Mihkel Järvamägi, Märt Madissoon) 31 p.
26. Zurawski team (Martin Kasesalu, Ivar Eesmann, Lauri Evert) 31 p.
28. Vahipataljon (Karl Erich Juhkami, Henry Rull, Ted Edward Õunap) 29 p.
29. Timmi Pubi (Tarmo Erik Huttunen, Timo Erkki Huttunen, Henri Prii) 28 p.
30. SK Villased Sokid (Aarne Kütt, Meelis Kiisk, Erlend Pakk) 27 p.
30. Pauk Mollemaa (Ott Arumeel, Jarmo Jagomägi, Rasmus Raidla) 27 p.
32. Calciopoli (Lauri Liiders, Fred-Erik Kerner) 26 p.
33. Neymar Seli (Karl Linde, Aap Allmägi, Pent Paalberg) 25 p.
34. Jalka Huvilised (Raigo Luhaorg, Rene Ron Vest, Markus Harald Pais) 23 p.
34. Tatikad Platsil (Rasmus Vatter) 23 p.
36. “Võit pole oluline“ (Kelly Rosen, Ragne Hindrimäe) 22 p.
37. Suusakoondis (Priidik Aasaleht, Rando Kikkas, Martin Ohlo) 19 p.
38. Arteigarm (Mirjo Koit, Eigo Kärdi, Armas Ulk) 17 p.
39. FC MKJ (Jaanus Viide, Madis Kõpper, Kristo Lillepõld) 13 p.
40. JK Kalev (Sten Erik Sarapuu, Brent Põhjala) 12 p.
41. 2PIK GANG (Hans Kinnas) 4 p.