Viimastel nädalatel heitlikku minekut näidanud Paidel oli võimalus avapoolaja lõpus juhtima asuda, kuid nende talismani Vjatšeslav Zahovaiko löögi suutis pärnakate väravavaht Kristjan Tamme tõrjuda.

Teist kolmveerandtundi alustas Pärnu kahe tabamusega - 50. ja 54. minutil tegi skoori Henri Hanson. Kuigi Zahovaiko vähendas viis minutit enne mängu lõppu vahe karistuslöögist minimaalseks, kuulus lõppsõna ikkagi kodus mänginud pärnakatele, kelle eest sai 90. minutil värava kirja Toomas Pent.

Kaks mängu peeti ka reedel - suurima üllatusega sai hakkama Narva Trans, kes alistas kodumurul 3:1 FC Levadia. Täpselt sama skooriga tegi Tartu Tammeka tuule alla Rakvere Tarvale.

Täna on kavas veel kaks matši - pearoaks on Nõmme Kalju ja FC Flora põnevusmäng, vooru lõpetavad Sillamäe Kalev ja FC Infonet.