Meistriliigas üheksanda ehk eelviimase koha saanud Pärnu läks Esiliigas neljandaks jäänud, kuid iseseisvate klubide arvestuses teise kohaga koha üleminekumängudel välja teeninud Maardu vastu juhtima juba kaheksandal minutil ning tegi juba 52 minutiga seisuks 4:0, enne kui ka tunni aja täitumise eel maardulased penaltipunktilt skoori tegid.

Pärnakate eest lõi kaks väravat Kristen Saarts, ühe kolli said kirja Rauno Tutk ja Tõnis Vihmoja ning kõige esimene tabamus kanti Anton Aristovi omaväravaks. Maardu auvärava lõi Ilja Zelentsov.

Korduskohtumine Pärnus leiab aset järgmisel nädalavahetusel. Kahe mängu kokkuvõttes parem meeskond tagab endale koha uuel aastal Premium liigas, kaotaja mängib aga Esiliigas.