AZ Alkmaar tõusis Hollandi jalgpalli kõrgliiga liidriks, alistades kodus 3:1 Almelo Heraclese. Ragnar Klavan pääses oma endise koduklubi vastu vahetusest väljakule 57. minutil, kui AZ oli jäänud kümnekesi.

Raio Piiroja vaatas pingilt, kuidas Arnhemi Vitesse võitis kodus 2:0 De Graafschapi, Marko Meerits koosseisu ei mahtunud. AZ on 49 punktiga liider, punkti võrra ees mängu varuks omavast Twentest. Vitesse hoiab 35 punktiga seitsmendat tabelipügalat.

Henrik Ojamaa jätkab Šotimaal priimas hoos. 2:0 võiduga Dunfermline'i Athleticu vastu lõppenud matšis andis Ojamaa esimesele väravale söödu ja lõi 70. minutil teise. Pärast 29 vooru on Motherwell 51 punktiga kolmas.

Andres Oper avas Küprosel Nea Salamis Famagusta eest väravate arve, lüües 2:0 võidumängus Enosise vastu 20. minutil seisuks 1:0. 74. minutil vahetati Oper välja, Martin Vunk koosseisu ei kuulunud.

Andrei Stepanov ja Limassoli Aris kaotasid kodus 2:3 Nikosia Olympiakosele. Algkoosseisus alustanud Stepanov vahetati välja 69. minutil. 23 voorust 30 punkti kogunud Nea Salamis on kaheksas, Aris 24 silmaga 11.

Jarmo Ahjupera alustas Ungari kõrgliiga kevadringi resultatiivselt, viies Györi ETO 1:1 viigimängus oma meeskonna 12. minutil 1:0 juhtima. Vjatšeslav Zahovaiko (koosseisu ei kuulunud) tööandja Debrecen võitis 2:1 Ferencvárost. Debrecen on pärast 18 vooru 44 punktiga liider, ETO 38 silmaga teine. Liigakarika veerandfinaali avakohtumises alistas Debrecen 1:0 Paksi SE, Zahovaiko vahetati väljakule 55. minutil.

Sergei Pareiko tegi Krakowi Wisla puurisuul nullimängu, kui tulemusega 2:0 saadi jagu Gdanski Lechiast. Tiitlikaitsja Wisla on kümme vooru enne hooaja lõppu 31 punktiga kuues, liider Varssavi Legiast kaheksa silma kaugusel.

Lvivi Karpatõ alustas Ukraina liiga kevadringi suure kaotusega, kui Luganski Zorja vastu jäädi võõrsil alla 1:5. Sergei Zenjov ega Tarmo Kink koosseisu ei kuulunud. Üheksa vooru enne hooaja lõppu on Karpatõ 16 punktiga 13. kohal, väljalangemistsoonist vaid kahe silma kaugusel.

Ingemar Teever ei suutnud Saksamaa tugevuselt neljandas liigas päästa oma leivaisa Pfullendorfi 0:4 kaotusest Frankfurti Eintrachti duubelmeeskonna vastu.