"Väga oluline päev, väga oluline tulemus, väga oluline punkt!" rõõmustas Tarva juhendaja Valeri Bondarenko jalgpall.ee otseülekandes.

Roman Nesterovski viis Transi 18. minutil penaltist juhtima, Svjatoslav Jakovlev suurendas 27. minutil eduseisu. 40. minutil lõid rakverlased ühe värava tagasi, kuni 57. minutil vormistas Märten Kuusk lõpptulemuse.

Rakvere teenis klubi ajaloo esimese punkti Eesti meistriliigas, kuid viimasest kohast see neid ei päästnud. Viiest mängust neli silma kogunud Trans jätkab kaheksandal positsioonil.

Paides andis väljakukohtunik Miko Pupart kaks penaltit ja ühe punase kaardi. Penaltitest asus Paide avapoolajal 2:0 juhtima (tabamused Jasperilt ja Vjatšeslav Zahovaikolt). 43. minutil vahetult enne teist penaltit eemaldati mängust Pärnu kaitsja Rauno Tutk. Teisel poolajal sahistasid veel võrku Timo Lomp ja Martin Kase.

Paide asub nelja punktiga seitsmendal, Pärnu kolme punktiga üheksandal kohal.

Kell 16 kohtuvad Sportland Arenal FC Levadia (8 p, 5. koht) ja Nõmme Kalju (9 p, 3. koht). Liidril Infonetil on koos 13, Sillamäed šokeerinud Tartu Tammekal teisena 10 punkti. Eile Infonetiga 1:1 viiki mänginud Flora on kaheksa punktiga neljas.