Väravateta avapoolaja järel avasid Meelis Rooba juhendatavad skoori tunni möödudes, kui 61. minutil saatis tugeva löögi tahanurka Vjatšeslav Zahovaiko. Kaks minutit hiljem duubeldas kodumeeskonna eduseisu Lauri Varendi ja lõpu eel - vastavalt 86. ja 91. minutil - realiseeris kaks penaltit avavärava autor Vjatšeslav Zahvaiko, kes seeläbi 4:0 võidu ja enda kübaratriki vormistas.

Enne tänast tabeli viimasel kohal paiknenud Paide tõusis nüüd hoobilt 24 punktiga 8. positsioonile. 22 silma peale jäänud Tammeka langes seevastu eelviimaseks, üheksandaks. Viimasel 10. kohal paiknev Viljandi Tulevik jääb tartlastest maha vaid ühe punktiga. Algavaks hooajaks langeb automaatselt esiliigasse tabeli viimane. Eelviimaseks jäänud tiim läheb üleminekumängudel vastamisi esiliiga paremuselt teise iseseisva tiimiga.

Hooaja lõpuni on jäänud veel kolm mänguvooru.

Tabeliseis (33 mängu järel): 1. Flora (78 punkti), 2. Levadia (72), 3. Kalju (66), 4. Infonet (59), 5. Sillamäe (50), 6. Trans (48), 7. Pärnu (25), 8. Paide (24), 9. Tammeka (22), 10. Tulevik (21).