Kuigi mäng algas ehmatusega – gibraltarlaste Jamie Coombesi postilöögiga -, pööras Eesti kiirelt kohtumise enda kasuks. Juba kümnendal mänguminutil suunas Konstantin Vassiljevi tsenderduse peaga väravasse Siim Luts, enne poolajavilet tegid skoori veel ka Mattias Käit ja Sergei Zenjov.

Käidi ja Zenjovi tabamused olid sealjuures vaat et koopiad üksteisest. Mõlemal juhul tegi paremalt äärelt pika audisisseviske Taijo Teniste, mõlemal juhul pikendas selle värava ette Joonas Tamm. Käit lõi Tamme söödu peaga otse väravasse, Zenjov suunas jalaga võrku Tamme suunamise järel lahtiseks jäänud palli.

Teisest poolajast sai kahele tabamusele eeltöö teinud Tamme sõu – FC Flora keskkaitsja oskas järelejäänud 45 minuti jooksul kirja saada kübaratriki, esimese säärase Eesti koondises viimase 21 aasta jooksul! Esimesele kahele tabamusele andis söödu Ilja Antonov, kolmandale Ragnar Klavan.

6:0 oli Eesti jalgpalliajaloo suurima võidu kordamine – eelmise samasuure triumfi saime, uskuge või mitte, 1928. aastal Balti turniiril Leedu üle. 89 aastat tagasi!

Meie algkoosseis! 🇪🇪 #südamejapalliga #eestikoondis #europeanqualifiers pic.twitter.com/xpLjQRG8xh— Eesti jalgpall (@eestijalgpall) October 7, 2017