Flora alistas kodus Maksim Gussevi 59. minuti väravast Makedoonia eelmise aasta teise meeskonna Rabotnicki.

Veelgi suuremaks üllatuseks võib pidada Nõmme Kalju 1:0 võitu võõrsil Kasahstani mulluse hõbeda ja praeguse liidri Aktobe üle. Mängu ainus värav sündis 72. minutil, mil täpne oli Ats Purje.

Sillamäe Kalev tegi kodus 1:1 viigi horvaatide kolmanda klubi Spliti Hajdukiga. Rakvere staadionil peetud kohtumises tegi Spliti eest skoori 6. minutil Mijo Caktas, Sillamäe värava lõi 40. minutil Kõrõlo Silitš.

Konstantin Vassiljev tegi täna oma ametliku debüüdi Poola mulluse kolmanda meeskonna Jagiellonia eest, kuuludes ründava poolkaitsja positsioonil võõrsil Leedu klubi Kruoja vastu ka algkoosseisu. Jagiellonia võitis mängu 90. minuti väravast 1:0, Vassiljev vahetati 64. minutil puhkama.

Soome meistriliigas mängiv Seinäjoki pidi kodus tunnistama Islandi klubi FH 1:0 paremust. 56. minutil lasi palli enda seljataha lüüa Eesti koondise väravavaht Mihkel Aksalu.

Sergei Zenjov ja Aserbaidžaani klubi Gabala said võõrsil 1:2 kaotuse Tbilisi Dünamolt. Zenjov viibis väljakul kogu kohtumise.

Debrecen alistas kodus 3:0 Sutjeska, kuid Igor Morozov Ungari klubi eest väljakule ei pääsenud. Soligorski Šahtjor alistas Artur Kotenko abita võõrsil 2:1 Glenavoni.

Korduskohtumised peetakse kõikides paarides järgmisel neljapäeval.

Delfi hoiab lugejaid tulemustega jooksvalt kursis.

Flora algkoosseis: Toom, Jääger, Jürgenson, Kams, Baranov, Frolov, Šlein (80. Luigend), Logua (72. Tamm), Alliku, Sappinen (53. Beglarišvili), Gussev.
Varus: Karofeld, Vihmann, Saliste, Luigend, Beglarišvili, Tamm.

Kalju algkoosseis: Teleš, Mööl, Bärengrub, Rodrigues, Kallaste, Dmitrijev, Puri, Wakui (58. Lindpere), Topic (82. Neemelo), Purje, Kimbaloula (90+2. Listmann).
Varus: Palm, Pürg, Listmann, Lindpere, Neemelo.

Sillamäe algkoosseis: Starodubtsev, Tšeminava, Dudarev, Šišov, Cinikas, Vnukov (65. Ratnikov), Silitš, Toomet, Tjapkin, Kvassov, Russo.
Varus: Usikov, Tšerkassov, Ivanjušin, Aleksejev, Ratnikov, Leliuga, Volkov.