Eesti jäi mängu alguses kiiresti surve alla ning leidis end 9. minutil Rurik Gislasoni värava järel ka 0:1 kaotusseisust. 13. minutil sai läbi ka Piiroja karjäär, kes vahetati pealtvaatajate suure aplausi saatel Sergei Zenjovi vastu välja.

Avapoolaja keskpaigast alates muutus Eesti mäng märksa aktiivsemaks ja ründavamaks ning 55. minutil lõi Vassiljev teenitult 1:1 viigivärava. Kohtumise lõpus oli mõlemal poolel võimalusi võiduvärava löömiseks, kuid väravavahte üle mängida ei suudetud.

35-aastane Piiroja tegi oma karjääri viimases ehk 114. mängus kaasa tipuründajana. Temast rohkem kordi on Eestit esindanud vaid Martin Reim (157), Marko Kristal (143), Andres Oper (134), Mart Poom (120) ja Kristen Viikmäe (115).