Sakari Tukiainen viis Flora Lilleküla staadionil 12. minutil juhtima, kuid 22. minutil õnnestus Sillamäel Andrei Sidorenkovi suurepärasest karistuslöögist viigistada. Flora võiduvärav sündis 85. minutil, mil palli suunas taas väravasse soomlane Tukiainen.

Sillamäe mängis seejuures üle poole kohtumisest vähemuses, sest 39. minutil teenis punase kaardi Marius Cinikas.

Teises poolfinaalis viis Jasper Chibueze Uwaegbulam Paide juba teisel minutil juhtima. Kaks-null värava autor oli sama mees 52. minutil ning lõppskooriks tegi minut hiljem 3:0 Lauri Varendi.

Kolmapäeval võõrustab Nõmme Kalju kell 18.45 Hiiul Jõhvi Lokomotiivi ning ka sellest mängust teeb Delfi TV otseülekande. Kell 19.00 pannakse Sportland Arenal pall mängu FCF Tallinna Ülikool - Tallinna FC Flora II kohtumises, kus selgub viimane poolfinalist.

Karikavõistluste poolfinaalid peetakse kahe nädala pärast ning mõlemat mängu saab samuti vaadata Delfi vahendusel. Klubijalgpalli päev, mil toimuvad nii meeste kui naiste karikavõistluste finaalid, toimub 30. mail A. Le Coq Arenal.