Avakohtumine sai avavile kell 12.00, kus põhiliselt noortest koosnenud Kalju alistas Eino Puri ühest ning Tarmo Neemelo kahest väravast FC Ararati 3:2, vahendab klubi koduleht. Päeva teine kohtumine peeti aga Eesti ja Läti kõrgliigaklubide vahel, kus Nõmme Kalju jõud käis FS Metta/LU-st üle koguni 4:1.

Kohtumise avavärav sündis juba 13. minutil, kui Deniss Tarasovs külalised ilusa löögiga ristnurka ette viis. Vastust ei tulnud aga kaua oodata, kui 17. minutil kena läbisööt Vladimir Voskoboinikovi vabastas, kes palli ühe täpse puutega väravasse tõstis. Vaheajaks mindi eduseisule tänu Alo Bärengrubi täpsele peaga löögile.

Kogu kohtumise domineerinud Kalju jätkas mänguliselt rünnakute ehitamist ning 68. minutil sai Voskolt täpse seinasöödu Ats Purje, kes tegi seisuks 3:1. Kohtumise viimase värava sepistas Erik Listmann, kelle väravasööt leidis palli võrku saatnud Hidetoshi Wakui.

Viimased 15 minutit mängis Kalju arvulises vähemuses, kuna Ats Purje sai kergelt vigastada ning otsustati mitte riskida Eesti koondislase jätkamisega.