Avapoolaeg lõppes 1:1, kusjuures Sillamäe asus 26. minutil Jevgeni Kabajevi tabamusest 1:0 juhtima. Poolaja lõpuvile eel viigistas mänguseisu Martin Vunk.

Tasavägine heitlus kestis ka terve teise mängupoole. 63. minutil viis Hidetoshi Wakui külalised 2:1 ette, kuid Sillamäe vastas 81. minutil. Viigi seadis jalule keskkaitsja Mindaugas Bagužis. Tähtsad kolm punkti päästis Kaljule 87. minutil Felipe Nunes.

20 vooru järel on Floral punkte 49, Levadial 47 ja Kaljul 45. Järgnevad Infonet 38 ja Sillamäe Kalev 34 punktiga.

Neljapäeval kohtub Nõmme Kalju Poznańis Euroopa liiga mängus kohaliku Lechiga. Avakohtumine Tallinnas võideti 1:0. Sillamäe Kalev mängib samal ajal Krasnodaris, kus edasipääsulootusi enam pole. Kodus jäädi Venemaa klubile alla 0:4.