Neidude U17 ja U19 koondised võõrustavad Balti turniiri


Eesti U19 jalgpallinaiskond
Eesti U19 jalgpallinaiskondFoto: Eesti Jalgpalliliit

19.-21. juulini peetakse Tallinnas tüdrukute U17 ja U19 koondiste Balti turniir jalgpallis. Eesti kohtub avapäeval Lätiga ning 21. juulil on vastaseks Leedu.

Nüüdseks on selgunud ka mõlema koondise koosseisud.

U19 koondis:

Väravavahid
22 – Tatjana Lebedeva (06.07.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
12 - Reti Talts (07.05.2000) – Suure-Jaani United
1 - Emma Treiberg (19.11.2000) – JK Tallinna Kalev

Kaitsjad
18 - Sabina Ahmedova (24.04.1999) – JK Tallinna Kalev (laenul Tallinna FC Ajaxist)
5 - Carmen Kaidi Jõeleht (28.07.1999) – Tallinna FC Flora
8 - Liis Karlson (09.02.1999) – Tallinna FC Flora
17 - Nora Anete Müller (22.08.2000) – Tallinna FC Flora
3 - Siret Räämet (31.12.1999) – Tallinna FC Flora
2 - Criselle Tennosaar (30.05.1999) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad
4 - Grete Daut (04.01.2000) – Saku Sporting
15 - Astrid Erik (17.01.2000) – Põlva FC Lootos (laenul Võru FC Heliosest)
21 - Kertu Kleinson (03.11.1999) – Tartu JK Tammeka
20 - Ariina Mürkhain (22.06.1999) – Tallinna FC Flora (laenul Tallinna FC Ajaxist)
11 - Eliisabet Pedak (24.04.2000) – Saku Sporting
16 - Alina Terebunskaja (11.01.1999) – Tallinna FC Levadia
23 - Laada Tereštšenkova (05.06.1999) – Pärnu JK

Ründajad
9 - Hanna-Lisa Kuslap (23.06.1999) – Saku Sporting
14 - Mari Liis Lillemäe (01.09.2000) – Tallinna FC Flora (laenul Suure-Jaani Unitedist)
10 - Getter Saar (09.11.1999) – Tallinna FC Flora
7 - Ave-Lii Laas (12.02.1999) – Põlva FC Lootos

Seotud lood:

U17 koondis:

Väravavahid
12 - Sascya Assak (02.08.2001) – FC Elva
1 - Katriin Saulus (05.07.2003) – Saku Sporting
22 - Anastasia Zabello (01.02.2001) – Kohtla-Järve JK Järve (laenul Tallinna FC Levadiast)

Kaitsjad
3 - Eva-Maria Niit (05.02.2002) – Tartu JK Tammeka
2 - Alika Malešina (12.08.2001) – Pärnu JK (laenul Puuma JK-st)
16 - Riin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
23 - Evelyn Šilina (05.04.2001) – Pärnu JK (laenul KSK Štrommist)
14 - Kreete Õun (25.05.2001) – Tartu JK Tammeka

Poolkaitsjad
4 - Anette Laureen Linnuste (19.02.2002) – Põltsamaa SK Motiiv
5 - Paula Maria Mengel (12.04.2001) – Saku Sporting
7 - Karolina Perv (03.07.2001) – JK Tallinna Kalev
8 - Triin Satsi (16.11.2001) - Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
6 - Christina Vink (20.08.2002) – FC Elva

Ründajad
11 - Annabel Jäär (03.04.2001) – Saku Sporting (laenul Raplamaa Jalgpallikoolist)
10 - Chrystal King (30.07.2001) – Põltsamaa SK Motiiv
19 - Linette Listmann (18.09.2001) – Saku Sporting
9 - Liisa Merisalu (15.01.2002) – Palloseura NUPS
17 - Kadri Reinik (19.09.2002) - Pärnu JK
18 - Hanna Rästa (01.11.2002) – Põlva FC Lootos (laenul Võru FC Heliosest)