Transi tabamused kanti Rodion Aleksejevi arvele 16. (omavärav), Sergei Leontovitšile 45., Erik Grigorjevile 66. ja Viktor Plotnikovile 77. minutil. HaServi poolel olid täpsed Marek Tšernjavski 22. ja Tanel Joosep 48. minutil.

Nõmme JK Kalju alistas aga Kalju III meeskonna 14:0, pooled väravad lõi Kouadio. FC Akhtamar alistas lõpuminutite kahest väravast Valga FC Warriori II 4:2, kes pidas vapralt vastu, mängides terve mängu kümnekesi.

Viigiga 1:1 lõppenud mängus pääses penaltiseeria järel edasi Jõgeva SK Noorus-96, kes alistas Saue JK Laagri penaltidega 5:4. FC Toompea 1994 kaotas aga Jõhvi JK Orbiidile 1:12.

Tallinna Kalev Juunior kaotas FC F Järva-Jaani SK-le 1:4, JK Welko Elekter alistas aga JK Tallinna Kalev III 1:0. Järgmised mängud toimuvad kolmapäeval, 20. juulil.

Edasi järgmisse ringi, 1/32-finaali on juba pääsenud Tallinna FC Olympic, FC Viljandi, Tabasalu Palliklubi, Tallinna FC Ararat TTÜ SK, FC Maardu, Narva JK Trans, Jõhvi JK Orbiit, Jõgeva SK Noorus-96, Nõmme JK Kalju, Tallinna FC Akhtamar, FCF Järva-Jaani SK, JK Welko Elekter.

1/32-finaalide paarid loositakse EJL-i suures saalis 21. juulil kell 12.00.