Kuigi mäng algas paduvihmaga, ei osanud Levadia mehed tõenäoliselt niivõrd külma dušši oodata. Juba esimesel minutil sahistas Jevgeni Kabajev Levadia võrku, mis raputas Premium liiga liidri korralikult läbi.

Levadia kosus pikkamisi ja Igor Subbotini ning Artjom Artjunini koostöö tulemusel hakkasid koduse liiga meistrid vaikselt tagasi mängu tulema. Väravaid aga avapoolajal rohkem ei löödud.

Teisel poolajal hakkasid Sillamäe mehed iga kümnekonna minutiga initsiatiivi rohkem enda kätte haarama. 78. minutil jõudiski Jaroslav Kvassov täpselt sihile, tehes seisuks 2:0. Kõigest viis minutit hiljem lõi kolmanda naela Levadia kirstu vahetusest sekkunud Aleksandr Dubõkin.

Levadia kaotas viimati nii suurelt koduses meistriliigas kolm aastat tagasi, tol korral Florale.

Premium liigat juhib endiselt Levadia 57 punktiga, Kalju on teisel kohal 56 punktiga. Uueks tabeliliidriks võib see-eest juba täna õhtul kerkida hoopiski ühe mängu vähem teinud FC Flora (55 punkti), kes kohtub kell 19 Paide Linnameeskonnaga. Sillamäe on 52 punktiga neljandal kohal, Infonet 49 punktiga viiendal.