Kahe medalipretendendi vahelise kohtumise esimene poolaeg Old Traffordil möödus võrdlemisi sündmustevaeselt, kuid seda enam hakkas juhtuma teisel kolmveerandtunnil.

Alustuseks avas 49. minutil kena kombinatsiooni järel skoori Daley Blind, pärast mida Ander Herrera penaltipunktilt juba kodumeeskonna Unitedi eduseisu kaheväravaliseks vormistas.

84. minutil tõi Liverpooli suvine täiendus Christian Benteke kena käärlöögiga külalised mängu tagasi, kuid viimane sõna jäi ikkagi Manchesteri klubile, kelle särgis 19-aastane Prantsusmaa ründaja Anthony Martial efektsete petete järel lõppskooriks 3:1 veeretas. Sealjuures oli Martial oma debüüdil mängu sekkunud vaid 20 minutit varem.

Mäletatavasti liitus Martial "Punaste Kuraditega" 1. septembril Monacost ning suure diili tulemusena võib Unitedi üleminekukulu prantslasele ulatuda kuni 85 miljoni euroni.