Levadia asus mängu 22. minutil Ingemar Teeveri väravast juhtima. 49. minutil viigistas Andrei Sidorenkov mänguseisu penaltist. Kolm võidupunkti tõi Levadiale Artjom Rahmanovi 62. minuti värav.

Teistes tänastes kohtumistes alistas Narva Trans 2:0 Paide Linnameeskonna ja Pärnu Linnameeskond oli võõrsil parem Viljandi Tulevikust 2:1.

Levadia on 26 mänguga kogunud 59 punkti, teisel kohal on 57 punktiga FC Flora ning kolmandal 56 punktiga Nõmme Kalju. Neljas on 45 punktiga Tallinna Infonet ja viies 42 punktiga Sillamäe Kalev. Järgnevad Narva Trans 33, Paide 20, Viljandi 18, Pärnu 16 ja Tammeka 15 punkti.

Suurimad väravalööjad: 1. Ingemar Teever (Levadia) 18, 2. Jaroslav Kvasov (Sillamäe) 15, 3. Ats Purje (Kalju) 13 väravat.