Kohtumise ainsa värava lõi vahetusmees Henry Rohtla, kes vahetas 55. minutil välja Igor Subbotini. Mullu Levadia duublis esiliigas 13 väravat löönud Rohtla jäi trahvikasti joonel hetkeks vabaks, järgnes terav löök ning nahkkera jõudis Pedõki külje alt võrku, vahendas Flora koduleht.

"Oli hea tempoga mäng, saime palju joosta," ütles FC Levadia peatreener Marko Kristal Levadia kodulehel. "Tegime korraliku esituse, domineerisime väljakul ja lõime arvukalt väravavõimalusi, millest üks õnnestus ka ära kasutada. Realiseerimine peaks olema parem, teeme selle kallal jätkuvalt tööd."

Flora ridades tegi teisel poolajal kaasa viimastel nädalatel endise koduklubiga treeninud Taavi Rähn, puudusid aga U-21 koondisega Venemaal viibivad Karol Mets, Kevin Aloe, Brent Lepistu ja Maksim Gussev ning kergete traumade tõttu Zakaria Beglarišvili ja German Šlein.

Protokoll EJL-i kodulehelt:

Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 1:0 (0:0)
Värav: 78. Henry Rohtla
FC Levadia: Roman Smiško (65. Priit Pikker), Dmitri Kruglov (46. Aleksandr Kulinitš), Artjom Artjunin (65. Oleksandr Voltškov), Aleksei Jahhimovitš, Maksim Podholjuzin, Omar El Husseiny (46. Heiko Tamm), Aleksandr Dmitrijev (46. Marek Kaljumäe), Ilja Antonov (65. Jere Aallikko), Igor Subbotin (55. Henry Rohtla), Ingemar Teever, Artur Rättel (46. Vladislav Ivanov).
FC Flora: Mait Toom (46. Stanislav Pedõk), Markus Jürgenson, Nikita Baranov, Sander Post (46. Taavi Rähn), Erkki Junolainen (58. Janar Õunap), Andre Frolov, Karl-Eerik Luigend, Roman Sobtšenko (83. Reio Laabus), Rauno Alliku (58. Herol Riiberg), Martin Kase (46. Rauno Sappinen), Albert Prosa.

Laupäeval on sisehallis kavas viis ja pühapäeval kuus mängu. Tänases esimeses kohtumises üllatas Paide linnameeskond 2:1 võiduga FC Infoneti.