Kuigi Sergei Ratnikovi hoolealused lõid esimesel kolmveerandtunnil nii latti kui suluseisust väravaid, siis mindi poolajale ikkagi kodutiimi 1:0 eduseisul.

54. minutil jäädi paraku juba 0:2 kaotusseisu, aga 3 minutit hiljem lõi Eesti tiimi auvärava äsja klubiga lepingu sõlminud Rimo Hunt, kes realiseeris ära Pavel Marini söödu. 1:2 seisul mäng ka lõppes ja seega pidi Levadia tunnistama Soome esiliiga mulluse kolmanda meeskonna paremust.

Homme kell 12.45 kohtuvad levadialased Eerikkiläs Turu FC Interiga

Levadia algkoosseis: Priit Pikker, Maksim Podholjuzin, Luc Landry Tabi Manga, Marek Kaljumäe, Hindrek Ojamaa, Siim Luts, Ilja Antonov, Anton Mirantšuk, Ivan Baklanov, Tornike Mumladze, Rimo Hunt.

Vahetusest sekkusid: Pavel Marin, Kaspar Mutso, Rasmus Peetson, Andreas Raudsepp, Aime Marcellin Ngando Mbiala.