Haka tegi koduplatsil suurepärase stardi, haarates juba seitse minutiga 2:0 edu. Poolaja lõpus saatis Riley O`Neill eestlasest väravavahi seljataha ainsa palli, 90. minutil taastas Haka uuesti kaheväravalise edu, vahendab Soccernet.

Mikk Reitam tegi samuti kaasa kogu kohtumise, kui tema koduklubi Jyväskylä JK alistus võõsil 2:3 Turu Interile. Väravatesadu puhkes alles 64. minutil, kui Inter läks kõigepealt kahe väravaga juhtima ja seejärel suutis JJK viigistada, kuid lõpuks võidutses viimase minuti tabamusest ikkagi kodumeeskond.

Artur Kotenko kuulus samuti algrivistusse, aga Pietarsaari FF Jaro võõrsilmäng Espoo Honkaga katkestati teise poolaja alguses äikesetormi tõttu. Peale väikest pausi jätkati mängu ning Honka võitis 2:0.