Eesti meistriliigas viimast kohta hoidev Kuressaare läks juhtima Kadriorus 74. minutil, kui värava lõi Karl Mööl. Tundus juba, et aasta üks suurimaid üllatusi on sündimas, kuid 85. minutil sai löögile Artur Rättel, kes tegi seisuks 1:1. Levadia sai viigiväravast indu juurde ja 88. minutil pääses löögile 27-aastaselt Eesti koondisdebüüdi teinud Rimo Hunt, kes tegi seisuks 2:1. Levadia suutis seejärel hoida eduseisu mängu lõpuni ja sai liigatabelisse kirja 3 punkti.

Teises mängus alistas meistriliiga uustulnuk FC infonet Narva Transi võõrsil 2:1

Liigatabelit juhib küll praegu Nõmme Kalju, kuid Levadia on vaid punkti kaugusel ja neil on mäng vähem peetud. Infonet on 20 punktiga kuuendal kohal, Trans 17 punktiga kaheksandal kohal. Kuressaare on 6 punktiga jätkuvalt viimane.