Külalismeeskonna viis juba 9. minutil juhtima brasiillane Jaba. Interi fännidel tuli viigiväravat oodata üsna kaua, sest leedukas Robertas Poskus suutis avaväravale tabamusega vastata alles 82. minutil. Kruglov alustas kohtumist vahetuspingil ning sekkus mängu 70. minutil.

Aserbaidžaani meistrivõitlustel hoiab 41 punkti kogunud Inter neljandat kohta. Liidrina on Bakuu Neftšil 52 punkti, teist-kolmandat kohta jagavad Karabahhia ja Lenkorani Hazar 48 silmaga.

Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar sai Hollandi meistrivõistluste 28. voorus kirja võidupunktid, kui koduväljakul alistati Vitesse tulemusega 3:1.

Vitesse läks 44. minutil juhtima, kui jala sai valgeks Marco van Ginkel. Teisel poolajal vastas AZ aga kolme väravaga - 63. minutil Pontus Wernbloom viigistas ning võidu tõid võõrustajatele Simon Poulsen ja Maarten Martens, kes said tabamuse kirja vastavalt 80. ja 84. minutil.

Klavan alustas mängu põhikoosseisus ning vahetati välja 62. minutil, täpselt minut enne AZ viigiväravat.

Liigatabelis jätkab 28 mänguga 49 punkti kogunud AZ neljandal kohal, jäädes mängu vähem pidanud Ajaxist maha kuue silmaga. Liider on PSV 58 punktiga.