Norra meistriliiga uue hooaja avavoorus sai võidumaitset tunda Aalesund (Enar Jääger pingil), kes oli 3:2 üle Lillestrømist. Hønefoss (Aleksandr Dmitrijev välja 69) alistus võõrsil 0:2 Tromsøle. Norra 1. divisjon, kus Fredrikstadi eest mängib Raio Piiroja ning Bodø/Glimtis Alo Bärengrub ja Pavel Londak, alustab 5. aprillil.

ADO Den Haag (Andres Oper 90) kaotas Hollandi tugevaimas seltskonnas 1:3 liider Enschede Twentele, AZ Alkmaar (Ragnar Klavan koosseisu ei kuulunud) sai aga 6:2 võidu RKC Waalwijki üle.

Viimasest seitsmest kohtumisest viis võitnud ja kaks viigistanud AZ on kesise alguse järel kerkinud 45 silmaga viiendaks, Den Haag on 23 punktiga 17. kohal ehk väljalangemistsoonis.

Astme võrra madalamal jälgis Sander Post varumeestepingilt, kuidas Deventeri Go Ahead Eagles alistas kodus 1:0 Zwolle. 30 vooru järel on kotkad 56 silmaga teisel kohal.

Lvivi Karpatõ (Sergei Zenjov sisse 62. minutil) viigistas Ukrainas 3:3 Kiievi Arsenaliga kerkides viiendaks. Senisest 19 kohtumisest on kogutud 31 silma. Andrei Sidorenkov tegi Taanis SønderjyskE eest kaasa terve kohtumise, kui võõrsil saadi 1:1 viik teisel kohal oleva Odense üle. SønderjyskE on 20 vooru järel 24 silmaga üheksas, oma 20. vooru kohtumise esmaspäeval mängiv Silkeborg 32 punktiga neljas.

Sander Puri sekkus AE Larissa 1:0 võiduga lõppenud 26. vooru kohtumisse Ergotelise vastu 71. minutil. Larissa on nüüd 30 silmaga 12. kohal, kuid nii 10. kohal oleval Ergotelisel kui 11. real paikneval Tripoli Asterasel on sama arv punkte. Väljalangemistsoonist lahutab Larissat viis silma.

Tarmo Kink (välja 82. minutil) aitas Györi ETO 1:0 võidule Kecskeméti TE üle. Nyíregyháza Spartacus teenis 0:0 viigi eest ühe punkti Ferencvárose käest. Martin Hurt kaasa ei teinud. 18 vooru järel on ETO 33 punktiga kolmas, Spartacus 15 silmaga 15. positsioonil ehk eelviimane.

Lendava Nafta (Konstantin Vassiljev 90) kaotas kodus NK Goricale 0:1, kuid jätkab tabelis 38 punktiga kolmandal kohal. Azerbaidžaani tugevaima sarja kuue parema turniiril alistas Lenkorani Hazar (Tihhon Šišov 90) 4:1 Kabala, Bakuu Neftši (Taavi Rähn, Dmitri Kruglov 90) mängis 1:1 viiki Bakuu Interiga. Hazar tõusis 18 silmaga turniiri liidriks, Neftši on 12 silmaga viies.

Daniil Ratnikov tegi oma debüüdi Bulgaaria meistriliigas, sekkudes Verna Cherno More 3:2 võidumängus Plovdivi Lokomotivi vastu vahetusest 82. minutil. Cherno More on 18 vooru järel 29 punktiga kuues.

Sheffield United viigistas Inglismaa tugevuselt teises liigas 1:1 Queens Park Rangersiga. Mihkel Aksalu koosseisu ei kuulunud. United on 36 mängust kogunud 49 silma, mis annab üheksanda koha.

Vitali Gussev pääses Ploiesti Astra 1:1 viigiga lõppenud kohtumises Iasi Politehnica vastu väljakule 87. minutil. Astra on 25 punktiga 11. kohal.

Vjatšeslav Zahovaiko pääses UD Leiria 0:1 kaotusmängus Naval 1º de Maio vastu väljakule 86. minutil. Leiria on 23 vooru järel 30 silmaga kuuendal tabelireal.