Vassiljev, kes oli ise paremal äärel trahvilöögi teeninud, tsenderdas selle värava ette ning Kamil Wilczek lükkas palli võrku, vormistades Piasti 3:0 võidu Podbeskidzie üle, kirjutab Soccernet.ee.

Eelmisel nädalavahetusel esimese poolaja kaasa teinud Vassiljev vahetati täna sisse seisul 0:0 teiseks poolajaks.

Teisel kolmveerandtunnil Piasti karistus- ja nurgalööke sooritanud Eesti koondislane leidis küll mitmel korral üles oma kaaslaste pead, aga esialgu keegi väravaid ei löönud.

81. minutil eemaldati teise kollase kaardi saanud Podbeskidzie mängija Adam Deja ning seejärel saavutas Piast lühikese aja jooksul kolm hilist väravat, kusjuures Vassiljevil oli oluline roll ka teise tabamuse olukorras, kus ta andis eelviimase söödu.

Piast on nüüd 36 punktiga kümnendal kohal.