Klavan tegi keskkaitses kaasa tavapäraselt terve kohtumise. Augsburgi väravate eest hoolitsesid 11. minutil hollandlane Paul Verhaegh ja 66. minutil türklane Halil Altintop.

Augsburg tõusis Saksamaa meistriliiga tabelis 12 punktiga 9. kohale, Freiburg on 5 punktiga 17. ehk eelviimane. Liider Müncheni Bayernil on koos 20 silma.

Konstantin Vassiljev pääses Poola kõrgliigas Gliwice Piasti eest esimest korda algkoosseisus platsile ning tegi 0:2 kaotusmängus Jagiellonia vastu kaasa kõik 90 minutit. Piast on tabelis 16 meeskonna seas 12. kohal.

Joel Lindpere tegi Tšehhi kõrgliigas Ostrava Baniku eest kaasa vaid esimese poolaja, kui 12. vooru kohtumises vanduti Pribramile alla 1:3. Liigatabelis on Lindpere klubi neljandal kohal.