Meistriliiga 9. kohal lõpetanud FC Kuressaare võõrustab Esiliiga 4. koha omanikku Kiviõli Tamme Autot Salme staadionil kell 13:00. Otsustavaks mänguks on eduseis Kiviõli käes, kes eelmisel pühapäeval võitis 2:1. Sportland Arenal toimunud kohtumises läks Kuressaare Rene Aljase väravast 14. minutil küll juhtima, kuid teisel poolajal olid Kiviõli eest täpsed Erik Šteinberg ja Dmitri Kirilov.

Võitlus koha eest Esiliigas saab lahenduse kell 13:00 Sportland Arenal, kus Valga FC Warrior võõrustab Tallinna FC Atletikut II liigast. Avamängust on Atletikul kaasa võtta 3:1 eduseis.

Meistriliigast pudenes otse välja Kohtla-Järve FC Lootus, kelle asemele tõusis Lasnamäe FC Ajax. Esiliigaga jätsid hüvasti Jõhvi JK Orbiit ja Rakvere FC Flora, keda asendavad Tartu FC HaServ ja FC Puuma.