Viking asus kohtumist Norra esiliiga hetke neljanda meeskonna vastu juhtima 61. minutil, kui Islandi koondislase Jon Dadi Bödvarssoni hea eeltöö järel suunas palli tühja väravasse vaid 18-aastane nigeerlane Suleiman Abdullahi, kirjutab Soccernet.ee.

Kõigest kaheksa minutit hiljem leidis kodumeeskond sellele aga vastuse ning mäng suundus lisaajale. Sealgi haaras esialgu juhtohjad Viking, kelle ridades tegi 108. minutil skoori järgmine noor Nigeeria ründaja Samuel Adegbenro, kuid Espen Lund tõi 115. minutil tabloole 2:2 ning viis mängu penaltiteni.

11 meetri punktil kodumeeskonna vastupanu Metsa ning Vikingu õnneks lõpuks kustus - Kristiansundi mehed eksisid kõigil kolmel penaltil, samal ajal kui Vikingi pallurid kõik võrku saatsid ja veerandfinaali pääs oligi tõsiasi. Mets tegi võidukas mängu kaasa kõik 120 minutit, tegutsedes keskpoolkaitses.