Eesti jalgpallikoondise kapten Ragnar Klavan kuulus traditsiooniliselt Saksmaa kõrgliiga mulluse 5. tiimi algkoosseisu, tehes kaasa täismängu. Lisaks sai eestlane esimest korda Augsburgi särgis täita kaptenikohuseid.

Kaptenipael ulatati Klavanil teisel poolajal - kuna tavapärane kapten Paul Verhaegh täna koosseisu ei kuulunud, juhatas tiimi väljakule poolkaitsja Daniel Baier. Pärast 2:0 võidetud avapoolaega vahetati tema aga puhkama ja seejärel saigi 45 minutit kaptenirolli kanda Eesti koondislane.

Kohe teise kolmveerandtunni alguses, 50. minutil, lõid Augsburgi mehed juba 3:0 värava ja sellel seisul ka mäng Bundesliga mulluse 17. tiimi vastu lõppes.

Tänase võiduga tagas Augsburg pääsu DFB-Pokali 16 parema seas. Kaheksandikfinaalid toimuvad detsembri keskel, paarid loositakse juba pühapäeval.