Võõral väljakul mänginud Kemi jäi 19. minutil kaotusseisu, kuid poolajavile kõlades seisid tablool numbrid 3:1 Kemi kasuks. Kaljumäe resultatiivsest söödust sündis Kemi juhtvärav. Teise poolaja alguses suurendas Kemi eduseisu juba kolmeväravaliseks, söötjaks taas Kaljumäe. 85. minutil vormistas lõppseisu Kemi mängija omavärav, vahendab Soccernet.ee.

Mihkel Aksalu leivaisa SJK kaotas võõrsil HJK-le koguni 0:6. Mäng oli tehtud juba 23. minutiks, kui SJK kaotusseis oli neljaväravaline. Teisel kolmveerandtunnil lõi HJK veel kaks vastuseta väravat Aksalu väravasse. Eesti koondise esiväravavaht valvas SJK väravat kõik 90 minutit.

Sarnaselt Kaljumäele sai võidurõõmu maitsta ka Andreas Vaikla ja Mariehamn, kes mängis koduväljakul 2:1 üle Rovaniemi. Mariehamn asus matši juhtima kümnendal minutil. Vastased viigistasid mänguseisu 58. minutil, kuid kõigest kuus minutit hiljem lõid väljakuperemehed võiduvärava. Vaiklalt täismäng.

Marko Meeritsa ja Markus Jürgensoni tööandja VPS võitles koduväljakul HIFK vastu 1:1 viigi välja alles teisel lisaminutil. Kusjuures HIFK avas skoori kõigest neli minutit enne VPS-i tabamust. Eelmises mängus vahetusest sekkunud Jürgenson murule ei pääsenud, Meerits sai kirja 90 minutit.

Punkti teenis ka Ats Purje koduklubi KuPS. Võõrsil mängiti väravateta viiki Jyvaskylaga. Eesti koondise ründaja sekkus mängu 67. minutil.