Kalju tõusis võiduga Transi üle taas tabeli liidriks

Nõmme Kalju vs Stjarnan
Nõmme Kalju vs StjarnanFoto: Madis Veltman

Täna peeti jalgpalli Eesti Premium liiga 19. vooru viimased kohtumised. Nõmme Kalju alistas 3:0 Narva Transi ning tõusis Eesti meistriliiga liidriks.

Kalju võitis esimese poolaja Igor Subbotini ja Deniss Tjapkini väravatest 2:0. Mängu lõppseisu vormistas Robert Kirss, kes sahistas võrku 84. minutil.

Enne tänast kohtumist oli liiga liider FC Flora 45 punktiga, kes alistas reedel 4:0 Viljandi Tuleviku. Nõmme Kaljul on nüüd 47 silma.

Veel sai täna võidu kirja Tallinna FCI Levadia, kes alistas kindlalt 4:0 Paide Linnameeskonna. Levadia eest skoorisid Gando, Jevgeni Kharin, Mark Oliver Roosnupp ja Roman Debelko.

Tänases viimases kohtumises leppisid Pärnu Vaprus ja Tartu Tammeka 1:1 viiki. Pärnu klubi viis 16. minutil penaltist juhtima Ronaldo Tiismaa. Tammekale võitles punkti välja Tristan Koskor, kes oli täpne 84. minutil.