Flora pääses lõpuks Narvast sealse Transi vastu 4:2 võiduga, kuigi eelnevalt oldi korra kaotusseisu jäädud ning seejärel ka tükk aega 2:2 viigiseisul püsitud. Mängu otsustasid Zakaria Beglarišvili kaks väravat viimasel veerandtunnil.

Nõmme Kalju jäi paar tundi hiljem samuti keerulisse seisu, kui kodus oldi kahel korral Paide Linnameeskonna vastu kaotusseisus - juba teisel minutil avas Paide poolt skoori Samson Iyede, ent kaheksa minutit hiljem seadis Trevor Elhi tabloole viiginumbrid. 53. minutil sahises taas Kalju võrk, kui nende väravavaht Pavel Londak oskas Edgar Turi suhteliselt ebaõnnestunud kauglöögi ootamatult endast üle ning võrku lasta. Nõmmekate au ja tabeliseisu päästsid Marko Brtani ja Liliu tabamused.