Võidupunktid sai kirja Kalju, kes alistas Paide 4:1. Kaks väravat ja ühe resultatiivse söödu sai kirja Liliu, kolmas tabamus kirjutati Robert Kirsi ja neljas Rimo Hundi arvele. Paide teise poolaja alguses löödud 1:1 viigivärava sai enda nimele Kristofer Piht.

Paide eest sekkus vahetusest väljakule Tarmo Neemelo, kes mängis seega esimest korda pärast Kaljust lahkumist Premium liigas Nõmme vastu.

Teises samal ajal toimunud kohtumises suutis Pärnu Vaprus kodupubliku ees Viljandi Tulevikult 1:1 viigi välja võidelda. Tõnis Vihmoja viis pärnakad esimesel poolajal juhtima, teisel kolmveerandtunnil viigistas seisu Tuleviku jaapanlasest ründaja Yosuke Saito.

Pärnu viik tähendab seda, et viie mänguga vaid kaks punkti teeninud Paide on pärnakatega tabelis ühel pulgal kaht viimast kohta hoidmas.