Sillamäe läks 28. minutil Aleksandr Savini tabamusest juhtima ning 1:0 eduseisust ka vaheajale, kuid vahetult enne 60 minuti täitumist lõid Peeter Klein ja Tarmo Neemelo kaheminutilise vahega Kalju 2:1 eduseisu. Lõppskoori vormistas 79. minutil Alexandre Jansen Da Silva.

Valitsev meister FC Flora võitis mõned tunnid varem võõrsil Rakvere Tarvast 5:0. Neli esimest väravat sepistas Rauno Alliku (kaks väravasöötu Joseph Salistelt), viimase 90. minutil penaltist Albert Prosa.

Ülejäänud mängudes alistas Infonet kodus 3:1 Pärnu linnameesonna ja Narva Trans oli piirilinnas 4:1 parem Tartu Tammekast. Infonet jäi 8. minutil kaotusseisu, kuid lõi end 23., 27. ja 40. minuti väravatest võidule.

Kell 19 on päeva viimases mängus Kadrioru staadionil vastamisi FC Levadia ja Paide linnameeskond.