Sealjuures asus eestlase leivaisa kohtumist võõral väljakul veel 15. minutil juhtima, kui väravaesises saginas tegi skoori Halil Altintop. Augsburgi 1:0 eduseisul mindi ka poolajale.

Teisel kolmveerandtunnil Saksamaa klubi hoog aga pidurdus ning selle kasutas 55. ja 66. minuti väravatega koheselt ära Bilbao meeskonna esiründaja Aritz Aduriz. Mõlemas vastaste tabamuses oli oma roll paraku kanda ka täismängu kirja saanud Ragnar Klavanil, kes kahel puhul vastaste poolt ära blokeeriti või üle mängiti.

Adurizi esimese värava puhul oli just Klavan see, kes väravaküti nurgalöögiolukorras minema lasi ning vabaks jäetuna suutiski Bilbao ründaja palli peaga võrku saata. Hispaania klubi teise tabamuse puhul lasi Klavan endast mööda Markel Susaeta, kes seejärel Adurizile väravasöödu andis.

Normaalaja viimasel minutil lõi seesama Susaeta lõppskooriks 3:1.

Teises sama alagrupi kohtumises võttis Belgradi Partizan koduplatsil 3:2 võidu AZ Alkmaari üle.