Tugevuselt kolmandas liigas ehk Esiliiga B-s palliv Viimsi JK alistas koduplatsil koguni 6:1 aste madalamal tegutseva Tallinna FC Forza. Võitjate särgis tegi 77 minutit kaasa ka Eesti koondise rekordinternatsionaal Martin Reim, kes küll ise väravaid ei löönud, kuid mitmeid otsustavad sööte jagas.

Tallinna FC Flora oli aga A. Le Coq Arenal 3:1 üle Esiliigas pallivast Tartu Santosest. 14. minutil oli kodumeeskonna poolelt täpne Rauno Sappinen, 61. minutil duubeldas penaltipunktilt eduseisu Markus Jürgenson. Kuigi taaralinlaste poolelt Jarmo Aaviste 88. minutil ühe värava tagasi lõi, jäi viimane sõna ikkagi Florale, kelle särgis Zakaria Beglarišvili 90. minutil lõppseisuks 3:1 vormistas.

Poolfinaalidesse pääsesid tänavu seega FC Flora, Viimsi JK, Tartu Tammeka ja Sillamäe Kalev. Need neli meeskonda jagatakse paaridesse homme kell 12.00.