Levadia läks Rimo Hundi väravatest esimese pooltunniga 2:0 juhtima, Lauri Varendi ja Markus Holst viigistasid seejärel 2:2, kuid vaheajale mindi pärast Nikita Koliaevi 42. minuti väravat siiski Levadia 3:2 eduseisust.

Teisel poolajal hakkas aga juhtuma! Poolaja keskel läks väljakul suuremat sorti madinaks, kui Roman Smiško küünarnukiga Rauno Kööpi näkku tabas ja Levadia kümnekesi jäi. Võõrustajad halastasid aga koheselt, sest Eerik Reinsoo läks Smiškoga tõuklema ja teenis oma teise kollase, vahendab Soccernet.

Olukorrast sai penalti siiski Paide ja selle Andre Mägi kindlalt ka realiseeris, tehes seisuks 3:3. Viimane sõna jäi aga öelda Igor Subbotinile, kes viis minutit enne lõppu peaga Levadiale 4:3 võidu tõi.

Teises õhtuses mängus võitis FC Kuressaare kodus 2:0 Narva Transi.