Ojamaa alustas tavapäraselt algkoosseisus ja sillutas meeskonna juba 13. minutil edule, kui röövis vastaselt palli, mille omakorda läbi kaitsjate jalgade Lionel Ainsworthile toimetas, kes skoori avas, kirjutab Soccernet.ee.

Puhkepausiks oli aga kodus 2531 pealtvaataja ees mänginud St. Johnstone seisu viigistanud ja 80. minutil lõid nad ka oma teise värava, mis neile 2:1 võidu tõi.

Ojamaa sai kirja 90 mänguminutit ja 52. minutil kanti ta nimi ka kollase kaardi saajate hulka, sest võttis vastasel ümbert kinni, et ohtlik rünnak peatada. Lisaks sooritas ründaja mängu jooksul mitu edukat triblingut ja ka pealelööki, millest väravasse siiski ükski ei lennanud.

Motherwell püsib võiduta juba 13. septembrist ning liigatabelis ollakse seitsme punktiga eelviimased.