Viimasest kahest liigamängust koondisekohustuste tõttu eemale jäänud Liivak kuulus sedapuhku taas Alcobendase algkoosseisu, vahendab Soccernet.

Hispaania tugevuselt neljanda liiga Tercera divisioni 7. grupi mängus asus Liivaku koduklubi 47. minutiks ka 2:0 juhtima, kuid veerandtunniga suutsid külalised mängu tagasi tulla ning 61. minutil põlesid tablool viiginumbrid 2:2.

Seejärel vahetati 18-aastane Liivak pingile puhkama, kuid õnneks ei olnud veel viimast sõna öelnud eestlase tiimikaaslased. 65. minutil lõpetas väravatesaju eelnevalt ka Atletico Madridi järelkasvumeeskondi esindanud Josito, kelle tabamuse läbi kirjutas Alcobendas tabelisse ülimalt vajalikud võidupunktid.

3:2 võidu järel on Liivaku leivaisa 32 vooruga kogunud 55 silma ning jagab sellega hetkel teist kohta. Liider Rayo Majadahondast jäädakse maha kolme punktiga.